Protesta e nesërme në Tiranë, Basha mbledh aleatët në selinë e PD

0Shares
0
Foto Arkivi, Ilustruese

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, do të takohet sot, me krerët e partive aleate në orën 10:30 në selinë e PD.

Takimi zhvillohet një ditë para protestës së 26 majit që opozita ka thirrur në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” në Tiranë pasi e akuzon qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama si pengesën kryesore dhe të vetme të integrimit të Shqipërisë në BE.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje