Ish-ministri i drejtësisë tregon si funksionon qeveria dhe pse e shkarkuan nga detyra

0Shares
0

I ftuar në “360 Gradë” në ora News ish-ministri I drejtësisë Ylli Mannjani ka folur për shkarkimin e tij nga detyra.

Ai fillimisht ka thënë se “Parimi në qeverinë shqiptare është bej cfare të duash , duke përmëndur këtu vjedhjen, tenderat, vrasjet;por vetëm mos fol”

“Mua prandaj më shkarkuan sepse fola,dola hapur mbi problemin e drogës” u shpreh Manjani.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje