Tiranë/I moshuari gjendet i vdekur në automjetin e tij

Ndaje

Një i moshuar në Tiranë ka gjetur vdekjen brenda në makinën e tij.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Janos Hunyadi” ditën e shtunë më 19 maj.

Policia e kryeqytetit gjeti në automjetin tip Benz 75-vjeçarin e pajetë me inicialet H.M me banim në Tiranë. Automjeti ishte i parkuar në parkimin e një pallati.

I moshuari nuk kishte shenja dhune në trup dhe policia paraprakisht dyshon se kemi të bëjmë me vdekje për shkaqe natyrale.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje