FOTO/ Ambasada amerikane: Me vizë turistike, nuk mund të punoni në SHBA!

Ndaje

Ambasada amerikane në Tiranë ka dhënë këshillën e radhës për qytetarët shqiptare që marrin viza amerikane.

“Sigurohuni që të ndiqni kërkesat e vizës tuaj gjatë kohës që jeni në SHBA në mënyrë që të mos rrezikoni mundësinë tuaj për të udhëtuar në të ardhmen, njofton ambasada.

– E dini që nuk mund të punoni në SHBA me vizë turistike, apo jo?!”, përforcon ambasada.

https://www.facebook.com/usembassytirana/photos/a.446371155837.238250.74591195837/10155462119615838/?type=3&theater

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje