Vdes një i dënuar 30-vjeçar në Burgun 313 në Tiranë

Burgu 313

Një i dënuar, 30 vjeç, ka vdekur sot në Burgun 313 në Tiranë.

Vdekja ka ndodhur sot në mëngjes, pak pas orës 8:00.

Personi e humbi jetën në urgjencë, ku u dërgua për shkak të komplikacioneve shëndetësore.

Foto Ilustruese

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje