VIDEO/ Pamje pa koment nga Vlora, stuhia tropikale “mbyt” qytetin

Era e fortë që ka nisur në Vlorë.

Pluhuri i madh ka “mbytur” qytetin.

Ndiqni pamjet e mëposhtme, që nuk kanë nevojë për koment.

https://www.facebook.com/101840900369975/videos/217439272143470/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje