Ironizon Ylli Dylgjeri: Neritan Ceka e ka ngrënë bukën kot…!

Ndaje

“Këto thasët me drogë buzë detit, të zbuluar nga arkeologët e Top Channel tregojnë se ky trafik ka filluar qysh në kohën e pellazgëve. Ja fut kot kush thotë se është dukuri e këtyre viteve!

Arkeologu Neritan Ceka e ka ngrënë bukën kot”.

Kështu ka zgjedhur të bëjë ironi, Ylli Dylgjeri, me sasinë e konsiderueshme të kanabisit, të bllokuar dje, në pyll, në Vlorë, pas denoncimit të Top Channel.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje