EMRI/ Vlorë, i ra vetrata e xhamit në kokë, vdes kalimtari

Një person ka humbur jetë pasi i ka rënë vetrata e xhamit nga kati i dytë në kokë.

Viktima Ramadan Kaci ka qenë duke kaluar rrugën kur i ra vetrata e xhamit. Mësohet se 67-vjeçari ndërroi jetë në spitalin e Vlorës.

Ngjarja rreth orës 13:00 në lagjen “28 Nëntori”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje