VIDEO/ Basha rrefen shtepine e Ardianit, jeton duke shite gjak

Kreu i PD, Lulzim Basha ka treguar sot shtepine e Ardian Danit qe jeton duke shitur gjak.

“Ky është Ardian Dani, i cili shet gjakun e trupit të tij që të ushqejë 3 fëmijët e vegjël, të cilët kanë humbur nënën.
Frigoriferi i tyre ishte bosh, dollapi po ashtu.
Si Ardiani, ka edhe shumë kryefamiljarë të tjerë të cilët kanë vetëm këtë mënyrë që të mbajnë fëmijët gjallë”, shkruan Basha duke postuar edhe nje video gjate takimit me te ne shtepine e tij.

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/1812651922119314/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje