FOTO/Bora zbardh plazhet në Shëngjin

0Shares
0

Bora ka zbardhur edhe detin sonte në mbrëmje teksa ka zbritur në plazhet shqiptare të veriut të vendit.

Reshjet e borës kanë shkaktuar probleme në disa akse rrugore të vendit gjatë ditës së sotme, ndërsa bora ka zbardhur edhe plazhin e Shëngjinit në Lezhë.

Në disa foto të publikuara nga bashkia e këtij qyteti në rrjetet sociale shihen pamjet e mrekullueshme se si bora ka zbardhur zonën e plazhit.

28168652_2070838832931412_9104559296046564970_n

28167011_2070839059598056_7132996905214838701_n

28471928_2070839486264680_6508336242995159044_n

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje