FOTO/ Kukës, përplasen dy automjete, vdes një person

Ndaje

Një aksident më pasojë vdekjen ka ndodhur në rrugën e Kombit. Aksidenti ka ndodhur në segmentin rrugor Ura 6-metroshe në drejtim të qytetit të Kukësit, ku janë përplasur dy automjete, mjeti tip “Wolkswagen”, me drejtues P. Sh., banues në Kukës, me mjetin tip “Benz-fugon”, me drejtues A. D., banues në Kukës.

Për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit tip “Wolkswagen”, i cili gjeti vdekjen në spitalin e Kukësit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje ku po punon për shkaqet e rrethanave të aksidentit.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje