LAJMI I FUNDIT/ Shperthen nje makine ne Lezhe

Ndaje

Një makinë ka shpërthyer pak para mesnate rreth orës 23:30 në qytetin e Lezhës, duke vënë në alarm banorët. Burimet thanë për JOQ.al se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Besëlidhja”, midis pallateve dhe se nuk dihet shkaku i shpërthimit të saj.
Forcat policore kanë mbërritur në vendngjarje dhe po hetojnë për zbardhjen e saj.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje