20 vjecari qellon veten ne Fier, po mbahet me oksigjen

Ndaje

Një 20-vjeçar nga qyteti i Fierit besohet se ka qelluar veten me nje arme kete mesdite. Ai është shtruar me urgjenë në spital pasi është plagosur.

Sipas policisë i riu është vetplagosur në banesë me armë zjarri në kokë. Kanë qenë familjarët ata që kanë shoqëruar në spitalin e Fierit mesditën e sotme të riun.

“Në datën 07.01.2018, rreth orës 13:15, në Spitalin Rajonal Fier ka shkuar i shoqëruar nga familjarët për të marë mjekim shtetasi R.Y, 20 vjeç, banues në Fier. Shtetasi R.Y dyshohet se është vetplagosur në banesë me armë zjarri në kokë. Në vendgjarje ka shkuar grupi hetimor i cili po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje