Në Fier, i riu rreh me dru policin

Ndaje

Policia arrestoi një 28 vjeçar nga Fieri pasi goditi me mjete të forta një patrullë policie.

Punonjësi i patrullës së përgjithshme të Komisariatit të Policisë Fier u godit me dru ndërkohë që ishte në shërbim. Policia vuri në pranga Klaudi Mukaj, 28 vjeç, banues në lagjen “Sheq i Madh” Fier.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Kundështimi me dhunë i punonjësit të policisë së rendit publik”. Ende nuk dihen  motivet e këtij konflikti.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje