Me mrekulloi me seks por papritur mesova se ai…

Ndaje

Mendova se takova njeriun e ëndrrave të mia, me djalin me të cilin shkoja në shtrat për marrëdhënie seksuale, por kjo lidhje përfundoi pasi një letre që i dërgova për mënyrën se si po sillej me mua. Historia është rrëfyer për The Sun nga një 20 vjeccare.

Rrëfimi i plotë:

E vërteta ishte se “motra” me të cilën jetonte në shtëpi ishte zonja e tij shtatzënë.

Unë jam një vajzë 20 vjeç dhe e kam takuar këtë djalë 30 vjeçar në klubin ku punoj.

Me të hyrë në klub, ai më pyeti për menynë e pijeve dhe pasi ia rekomandova një, më kërkoi t’a shoqëroja në pije.

Ai piu një koktej dhe më ofroi edhe një mua, duke më thënë: “eja, merre edhe një pije nga unë”.

Ai më dhuroi një buzëqeshje dhe filluam të flisnim. Më tha se ishte i vetmuar kishte ardhur në klub për argëtim.

Pas një pije tjetër, ai më propozoi që të shkonim në shtëpi për t’u argëtuar.

Ne filluam të putheshim që në daljen e klubit dhe shkuam në shtëpi. Aty ri-filluam lëpirjet dhe puthjet duke përfunduar në marrëdhënie seksuale.

Unë fillova t’a takoja atë pas asaj natë, por ai sillej çuditshëm.

Vinte tek unë për të bërë seks, por nëse takohesha për një pije apo kafe, ai nuk donte të qëndronte gjatë me mua.

Me përfundimin e pijes, më puthte dhe me thoshte se duhet të shkonte.

Kjo sjellje e tij më bëri të palumtur.

Një ditë e ndoqa dhe e pashë duke hyrë në një shtëpi që kishte përpara një kopsht dhe disa lodra.

Me tu kthyer në shtëpi, kërkova në rrjetet sociale dhe e pashë atë në foto me disa vajza të ndryshme.

Në një foto tjetër, ai po puthte një vajzë që ishte shtatzënë.

Kur u takuam përsëri, e pyeta për vajzën shtatzënë dhe shtëpinë me lodra.

Ai tha se ajo ishte një shoqe e tij e vjetër, kurse shtëpia ishte motrës së tij.

E kam ndjekur edhe njëherë, dhe e pashë duke u puthur me një vajzë tjetër.

Më vonë ai pranoi se “motra” e tij shtatzënë ishte zonja e tij.

Atëherë unë u binda se ai po më shfrytëzonte mua dhe ato vajza vetëm për marrëdhënie seksuale.

Përgjigja e psikologes:

Ju me të vërtetë keni pasur një ndarje me fat, pasi sjellja e tij nuk tregoi se ai donte një angazhim të madh.

Nganjëherë një person i jashtëm të ndihmon të shohësh se çfarë ke parasysh.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje