VIDEO/ Protesta e opozitës, LSI nis takimet me bazën nga Skrapari

0Shares
0

Ashtu si PD edhe LSI nisi takimet me bazën në rrethe për tu organizuar për protestat e Janarit. Sot Kryetarja e LSI, Kryemadhi ndodhet në Skrapar, aty ku kjo parti ka votuesit më të shumtë.
Opozita ka njoftuar se në fillim të Janarit do të nisë një valë e madhe protestash në Tiranë e rrethe kundër qeverisë e cila siç pretendon opozita ka kapur institucionet e drejtësisë dhe po tenton të shkatërrojë reformën.

Takim me strukturat e LSI-së Skrapart

Takim me strukturat e LSI-së Skrapart

Publié par Monika Kryemadhi sur vendredi 29 décembre 2017

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje