Tiranë ngjarje e rëndë një person tenton të vetëdigjet para bashkisë

Ndaje
Foto Ilustruese

Një ngjarje e rëndë është shmangur sot në kryeqytet. Një person ka tentuar ti japë fund jetës duke u vetëdjegur. Siç bëhet e ditur, ngjarja e rëndë ka ndodhur në qendër të Tiranës, përpara bashkisë së kryeqytetit.
Personi që ka tentuar të vetëdigjet është ndaluar nga policia, e cila ka ndërhyrë shpejt duke shmangur tragjedinë. Ende nuk dihet arsyeja pse personi ka tentuar ti japë fund jetës.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje