Berat, tenton të vetëdigjet, e shpëton burri por të dy përfundojnë rëndë në spital

Ndaje

Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Beratit. Një grua ka tentuar ti japë fund jetës duke u vetëdjegur.
Guraja 43-vjeçare i ka hedhur benzinë trupit dhe i ka vënë flakën. Ka qenë ndërhyrja e bashkëshortit të saj 49 vjeç që e ka shpëtuar nga vdekja. Të dy bashkëshortët gjenden në spital duke marrë mjekime pas djegies.
Gruaja mendohet se vuan nga depresioni dhe ky të ketë qenë shkaku që i ka vënë flakën vetes.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje