SKANDAL & DOKUMENTE/ Drejtori i një shoqate në krye të Agjencisë së Zonave të Mbrojtura, ja si po përlahen paratë e përmbytjeve

Ndaje

Kreu i Departamentit të Mjedit në Partinë Demokratike, Jamarbër Malltezi, ka denoncuar përmes rrjeteve sociale emërimin në krye të Agjencisë së Zonave të Mbrojtura të drejtorit të shoqatës INCA.

Denoncimi i plotë i Jamarbër Maltezit
SKANDAL: Drejtori i shoqatës INCA u bë drejtor i Agjencisë së Zonave të Mbrojtura, për pasojë i gjithë fondi i Agjencisë shkon për shoqatën INCA!!!
Përlarje parash brutale. Kishit parë gjë akoma nga këto dallavere?! Pastaj doni ndonjë lek për dëmshpërblim përmbytjesh.
“Tokën e bekuar kurrë s’do e shikoni,
Skllevër e bij skllevërish,
Nuk e meritoni,
Se liri nuk doni!”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje