FOTO/ Ja kush është Angjelin Shkambi që u ekzekutua pranë varrezave në Shkodër

Ndaje

Shkodra u trondit mëngjesin e sotëm nga një ezkekutim me armë që iu bë shtetasit Angjelin Shkambi. 32-vjeçariu gjet i vrarë brenda makinës së tij në afërsi të varrezave të Stom Golemit, ndërsa autorët e vrasjes ende nuk janë identifikuar. Në foto shihet viktima, mbi trupin e të cilit sipas ekspertëve të kriminalistikës është gjujatur tre herë me pistoletë.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje