Borë mbush aksin Bulqizë-Peshkopi, 3 të plagosur në aksident

Të paktën 3 persona janë plagosur pas një aksident ndodhi në aksin rrugor Bulqizë-Peshkopi pak orë pasi reshjet e dëborës zbardhën rrugën.
Dy automjete janë përplasur duke shkatuar dëmtime të rënda të pasagjerëve dhe drejtuesve të makinave. Të dhënat e para bëjnë me dije se të plagosurit u nisën me urgjencë në spital për të marrë ndihëm e nevojshme mjekësore. Trashësia e dëborës në rrugë arrin në 15 cm.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje