Berisha për protestën: Nesër ditë e madhe!

Ish Kryeministri Berisha duket se është mjaft optimist për protestën e nesërme duke kërkuar nga qytetarët të përfshihen në demostrimin që do të behet para Parlamentit në 9.30 të mëngjesit.
“Neser dite e madhe! Ora e protestses, ora e fitores po afron!Neser ne ora 09:30 te gjithe ne proteste para parlamentit!”, poston Berisha.
Ish-kryeministri dhe lideri historik i PD ka aftësinë që të inkurajojë për një protestë masive dhe duket se nuk po kursehet ta bëjë këtë. Gjatë ditës së sotme ka postuar edhe mesazhe të tjera rreth protestës.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje