PROTESTA/Porosia e Bashës për krerët e PD-së në rrethe

Kreu i PD-së, Lulzim basha ka zhvilluar sot një takim me kryetarët e degëve të PD-së në rrethe vetëm dy ditë para se të nisë protesta kundër zgjedhjes së kryeprokurorit të përkohshëm në kundërshtim me Kushtetutën e vendit.

Sikurse bëhet e ditur, basha ka kërkuar angazhim maksimal për protestën e së hënës në orën 9:30. Në të njëtën ditë ka lajmëruar protestë edhe LSI e cila do ti bashkohet protestuesve të PD nëtë njëjtin vend.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje