Fushë Krujë, treni merr përpara një automjet, plagoset drejtuesja

0Shares
0
Foto Ilustruese

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në afërsi të Bubqit, në Fushë Krujë. Mësohet se treni i linjës Shkodër – Vorë ka përplasur një makinë në kryqëzimin e rrugës me shinat.
Nga përplasja ka mbetur e plagosur drejtuesja e automjetit, raporton TV “News 24”. Mësohet se ajo u transportua me urgjence në spital, ku po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje