FOTO/ Kuvendi mblidhet në orën 10:00, ja rendi i ditës

Kuvendi i Shqipërisë mblidhet sot në seancë plenare në orën 10:00. Në rendin e ditës parashikohet miratimi i disa ndryshimeve dhe shtesave në Buxhetin e këtij viti, 2017-ës.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje