VIDEO/ Të rinjtë protestë në Shkodër kundër Edi Ramës, policët civilë dhe me uniformë “alarmohen”

Ndaje

Vizita 2-ditore e Edi Ramës në Shkodër, është përcjellë sot me protesta nga të rinjtë e këtij qyteti.
Me parullat në duar, “Qeveri e krimit”, “Qeveri e drogës”, “Qeveri e plehrave”, “Poshtë Edi Rama”, etj, të rinjtë u grumbulluan para ambienteve ku ndodhej kryeministri.
Një situatë e tillë është përcjellë me “alarm” nga ana e Policisë, e cila, siç shihet edhe nga pamjet, ka ndërhyrë me efektivë me uniformë, apo edhe civilë, për të ndaluar protestën, por edhe për të identifikuar protestuesit… DRONI.al

https://youtu.be/1g8tGcRKMxY

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje