FOTO GALERI/ Çanta plot me stërlina, anglezët habiten kur shohin vendin ku fshihnin drogën shqiptarët

Ndaje

Një bandë shqiptarësh e kokainës është dënuar me 43 vite burg në Britani dhe ju është sekuestruar në sasi lënde narkotike që kap vlerën e 720 mijë sterlinave.Policia angleze gjatë operacionit ka ngelur e habitur, kur ka parë se ata e fshihnin drogën brenda kroskotit të makinës, në kuti të tilla që mund të hapeshin vetëm me një kombinim butonash dhe një USB. Kreu i bandës ishte Lulëzim Zefi, 36 vjeç dyhe ai kishte edhe katër shpërndarës, që u arrestuan në prill të këtij viti.

Të dënuarit:
Lulzim Zefi – 12 vite burg.
Talentin Malocaj – 8 vite burg.
Valon Bajgora – 2.5 vite burg.
Admir Simeqi – 6 vite burg.
Gjergj Marku – 6 vite burg.
Mark Bici – 2 vite e 8 muaj burg.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje