Ekspertiza për bashkëshortin – vrasës të gjyqtares, Prokuroria: Fadil Kasemi është i aftë mendërisht

Ndaje

Ditën e sotme  është zbardhur konkluzioni i ekpertëve për bashkëshortin që vrau gruan e tij gjyqtare Fildes Kasemi më 31 gusht 2017 në zonën e Xhamllikut, n ë Tiranë. “Fadil Kasemi është i aftë mendërisht”, thuhet n ë rezultatin e ekspertizës. Ndërkohë rezultati i ekspertizës mjekoligjore për të arrestuarin i është dorëzuar sot Prokurorisë së Krimeve të Rënda dhe lejon vazhdimin e gjyqit ndaj tij.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje