VIDEO/ “T’q*fsha r*pt, t’q*fsha motrën”, italiani e provokon, shqiptari “e mbyt” në grushte

Ndaje

Kudo që shkojnë, shqiptarët do bien në sy, qoftë kjo për theksin e tyre që i tradhton apo edhe për gjestet që i dallojnë nga pjesa tjetër e një populli europian.
Një djalë i ri është konfliktuar me një italian dhe sherri ka degjeneruar në grushte në mes të rrugës në Genoa të Italisë.
I riu i cili me gjasë është nga veriu i Shqipërisë dhe siç mund të kuptohet edhe nga videoja nuk ka pranuar një mungesë respekti nga ana e italianit dhe e ka goditur atë pareshtur në grushte.
Italiani shoqërohet nga një vajzë dhe motivi i sherrit nuk është plotësisht i qartë.
Shqiptari, pasi nuk ia ka kursyer disa grushte të mira dhe më pas e kërcënon në italisht “Ti faccio vedere io, ti ammazzo” (ta tregoj unë qejfin, të vras fare).
Skena është dëshmuar nga disa italianë, të cilët ia kanë dërguar më pas videon disa miqve të tyre shqiptarë.

Djemtë rrëfejnë për JoQ.al
Nuk kuptohet mire si nisi sherri, por “mungese respekti” se ma kane derguar ca shok italian, ai djali qe gjuan është shqiptar.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje