FOTO & EMRA/ Vazhdon trafiku i drogës nga Porto Palermo, ja shefat e Policisë, miq të Habilajve, që e kontrollojnë

Ndaje
Foto, Sokol Bode (ne rreth majtas) - Moisi Habilaj (ne rreth djathtas)

Nga Porto Palermo vazhdon trafiku shtetëror i drogës.
Denoncimin e “qytetarit dixhital” e bën publik ish-kryeministri Sali Berisha.
Sipas denoncimit, këtë trafik e bëjnë dhe e kontrollojnë shefta e kufirit të Himarë dhe Dhërmiut , njeri prej të cilëve i njohur dhe i fotografuar nën shoqërinë e Habilajve

Postimi i plotë i Sali Berishës në “Facebook”
Nga Porto Palermo vazhdon trafiku shteteror i droges!
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

“Prsh Doktor. Jam nje qytetar nga bashkia e himares. Dua tju informoj me gjendjen e trafikimit te ashashit ne zonen e porto palermos. Sa her qe del gomonia e policis ne det dhe furgoni i policis ne qarkullim ndodh qe transportohrt hashash. Kete fenomen e kam par shum her. Mund tju them se organizatori i ketij trafiku esht ish komandanti i postes se himares. Viktori bashk me Sokolin ish shefi kufirit te dhermiut te cilet kan edhe disa polica te thjesht. Dua tju tem se sontem kryhet transport e pash me syt e mi. Ju lutem ne qofte se e publikoni kete mos me nxirni ne sken anonim ju lutem”.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje