FOTO/ Aksident në Unazën e Re në kryeqytet

Ndaje

Një aksident ka ndodhur vetëm pak minuta më parë në Unazën e Madhe në kryeqytet. Bëhet fjalë për dy mjete të cila janë përplasur me njëra tjetrën dhe fatmirësisht nuk ka pasur viktima.
Automjeti BMW X6 është shkatërruar dhe po ashtu në vendin e aksidentit për disa minuta ka pasur vështirësi në qarkullim për automjetet e tjera. Aksidenti ka ndodhur ne anën e rrugës nga Pallati me shigjeta në drejtim të autostradës se Elbasanit, pikërisht te Kopshti Botanik.
Aksidenti mendohet të ketë ndodhur si rezultat i motit të lagësht. Polica është në vendngjarje.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje