Forcat speciale prangosin të shumëkërkuarin në Elbasan, ja emri

0Shares
0

Forcat speciale kanë organizuar një operacion sekret në Elbasan për të arrestuar një person të kërkuar prej vitesh.  “Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë nga Tirana në bashkëpunim me oficerët e Narkotikëve në Policinë e Elbasanit, mbi bazën e informacioneve të marra në rrugë operative bënë arrestimin e Afrim Tarelli (Zeneli), 45 vjeç banues në Elbasan”, thuhet nga policia. Ndalimi tij është realizuar me qëllim ekstradimin në Itali.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje