FOTO GALERI/ Aksident i rëndë në kryeqytet

Ndaje

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të paradites në Tiranë. Një makinë është përplasur me një motor në rrugën e Durrësit. Përplasja tepër e fortë ka bërë që të dyja mjetet të përfundonin në trotuar. Nga fotot e siguruara nga “Tv Klan” shihet qartë automjeti tip “Benz” i përmbysur që ka përfunduar në hyrje të lokalit që gjendej aty pranë. Nuk dihet ende nëse ka të lënduar. Në vendin e ngjarjen kanë shkuar forca të shumta policore, që pritet të zbardhin rrethanat e këtij aksidenti.

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje