Babai i Orestit “i del për zot” 863 mijë eurove

Ndaje

Orest Sota gjendet në moment kritik, pasi ka mohuar se 863 mijë eurot janë të Saimir Tahirit dhe opozita ka publikuar fakte që e lidhin me vëllanë e kryeministrit Rama. Për të shpëtuar biznesmenin 25 vjeçar, babai i tij “i ka dalë për zot” parave të gjendura në makinën e të birit.

“Eurot kanë qenë të miat. Djali ishte nisur të paguante një faturë”, ka thënë Lefter Sota për ‘Fax News’.

Një deklaratë të ngjashme me babin ka dhënë dhe vetë Orest Sota për uniformat blu, por ka qenë kompania “Kurum”, ajo që hodhi poshtë pretendimet e tij për shlyerje të faturave në gjendje “CASH”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje