VIDEO/ Ndërron jetë legjenda e muzikës

Ndaje

Fats Domino, një nga interpretuesit më me ndikim të rokut t të viteve 1950 dhe 60, ka vdekur në moshën 89-vjeçare, raporton BBC.

Image

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje