Metoda më e re që largon stresin dhe rrit vetëbesimin

Ka shumë metoda që rekomandohen për të larguar stresin. Por njëra prej tyre po njeh rritje të ndjeshme. Bëhet fjalë për jogan e zhveshur. Ky trend i ri fitness-i ka nisur nga instruktorja Rosie Rees në Australi. Ajo ka ngritur klasa joge në mbarë vendin. Të pranishmet nuk e kanë problem që të zhvishen plotësisht. 30-vjeçarja thotë se këto ushtrime nudo kanë për qëllim të frymëzojnë femrat që të vlerësojnë trupin e tyre, pavarësisht formës apo peshës. Rosie thotë se kjo praktikë është një terapi e vërtetë.

Ajo përmirëson ndjeshëm gjumin, rrit vetëbesimin dhe përmirëson jetën seksuale.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje