Tiranë, arrestohet një shpërndarës kokaine te Pedonalja

Ndaje

Një person ka përfunduar në prangat e policisë së kryeqytetit. Ngjarja ka ndodhur në zonën e “Pedonales”. Mësohet se i arrestuari shpërndante kokainë. Sipas burimeve të afërta policia kishte ditë që e ndiqte të riun dhe kisjte infiltruar persona për të mundësuar arrestimin e tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje