VIDEO/ Kryeministri Edi Rama pret homologun e tij kosovar

Ndaje

Kryeministri Edi Rama ka pritur homologun e tij kosovar. Sot paradite Ramush Haradinaj mbërriti në Pallatin e Brigadave ku eshte zhvilluar ceremonia zyrtare e mirëseardhjes. Mirëseardhja ka nisur me Himnin e Flamurit.


 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje