Në një lidhje me Elgit Dodën? Klea Huta i jep fund dilemave

0Shares
0

Moderatorja Klea Huta i ka dhënë fund dyshimeve mbi faktin nëse ajo dhe Elgit Doda janë apo jo në një lidhje dashurie. Ajo sqaroi gjithçka ne emisionin “Chic”.

“Ata kapën një foto që realisht në ishim për punë në jug të Shqipërisë, ishim bashkë me persona të tjerë në tavolinë të cilët nuk janë kapur për arsye kamuflazhi. Dy njerëz që hanë darkë jo domosdoshmërisht janë të lidhur. Portalet i qëndisin gjerat siç duan, jemi bashkëpunëtor shumë të mirë,”- përfundon Klea.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje