VIDEO/ Aksident në Myslym Shyr, “Opeli” përplaset me motorrin, plagoset 22 vjeçari

Ndaje

Nje person ka mbetur i plagosir si pasoje e nje aksidenti. Ngjarja ndodhi në rrugën  “Myslym Shyri” disa çaste më parë ku janë përplasur një motor dhe një makinë tip “Opel” ngjyrë blu.  Shkak i aksidentit është bërë udhëtimi me shpejtësi në krah të kundërt i djalit që po udhëtonte me motor. Ambulanca nuk kishte mbërritur akoma në vendngjarje për të trasnportuar të plagosurin dhe kështu ai është dërguar në spital me një makinë të rastit.

Dëshmitarët në vendngjarje njoftojnë se:

“Nje cun e derguan ne spital me makine te rastit jo me ambulance, ishte rreth 22-23 vjec. Mesa degjova nga shitesit e dyqaneve e kishte ai fajin po vinte ne krah te kundert dhe ishte me shpejtësi”./JOQ

 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje