FOTO/ Stresi vërteton aksidentin, poston foto me allci në instagram

0Shares
0

Ditën e djeshme qarkulloi lajmi se këngëtari Arkimend Lushaj , ishte përfshirë në një aksident me motorr tek “Komuna e Parisit”. Ky lajm nuk u raportuar zyrtarisht por sot Stresi e ka vërtetuar me disa foto në llogarinë e tij në Instagram. Ai shfaqet  me dorën e fashuar dhe në allçi. Megjithatë Stresi është në gjendje të mirë shëndetësore dhe lëndimi i vetëm nga aksidenti është ai në dorën e majtë.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje