Shifrat e OKB për cmimet e drogës në Shqipëri, të tmerrshme. Rama ia futi edhe Noriegës

Ndaje

Publikimi i raportit të OKB për drogën ka nxitur ish-Kryeministrin Berisha të komentojë cmimet e ulta të hashashit dhe kokainës në Tiranë.

Komenti i plotë:

“Nje sukses i madh!

Narko-republika e Norieges eshte parajsa e Hashashit dhe Kokaines ne Europe dhe ne bote!

Zyra e OKB per Drogen raporton se Shqiperia eshte vendi me çmimet me te ulta te kokaines dhe hashashit.

Keto çmime, ne Narko-republiken e Norieges jane 6.5 here me te ulta se sa ne fqinjen tone Malin e Zi, dhe rreth 4 here se sa ne Serbi. Po kjo zyre, ka informuar nje muaj me pare se Shqiperia eshte nder vendet me perdorimin me te larte te kokaines ne bote.

Keshtu miq, ne nje kohe rekord Noriega ia doli te shnderrohe Narko-republiken e tij ne parajsen e kokaines dhe hashashit ne Europe dhe bote! Sb”.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje