Ekstradimi i Ballistit drejt Serbisë, dosja mbërrin në duart e ministrit kroat

Ka mbërritur në zyrën e ministrit kroat të drejtësisë dosja me ekstradimin e Ismail Morinës drejt Serbisë. Fati i Ballistit është në doren e ministrit kroat. Mësohet se dosja ka mberritur nje dite me pare.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje