EMRI/ Ja kush është biznesmeni që u plagos te “Pazari i Ri”

Ndaje

Është zbardhur identiteti i personit që u plagos me armë zjarri te “Pazari i Ri”. Sipas informacioneve ao eshtë biznesmeni Pëllum Gjoka. Gjoka është qëlluar nga K.M., 40 vjeç. Policia e ka arrestuar autorin dhe po heton per motivet e ngjarjes. 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje