FOTO/ Marina Fara tërbohet në Amsterdam

Është komentuar mjaft herë për fotot e saj të nxehta gjatë sezonit të verës, për linjat e saj dhe për marrëdhëniet e saj me meshkujt. Por jo vetem kaq, Marina Fara, vajza e këngetares së famshme Eli Fara nuk ka të ndalur. Për Marinën vera ende ska mbaruar. Ajo është zhvendosur në Amsterdam dhe jo me larg se mbrëmjen e kaluar u ka uruar “naten e mire” fansave me nje foto provokuese nga shtrati.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje