“Fondi i Ballkanit Perëndimor drejtohet nga ish-pinjolli i regjimit komunist”

“Kushti i vetëm, për tu ngritur në detyrë dhe për të mbajtur poste të larta në qeveri dhe administratë, është ai që të jesh pasardhës i njerëzve të pushtetit komunist,”- kështu është shprehur ish Kryeministri Berisha ne statusin e tij në facebook, për ngritjen në detyrë të Gjergj Murrës.

Statusi i plote

Nje neobllokmen tjeter lartesohet ne detyre!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

” I nderuar Dr Berisha, Ka tre vjet qe gerthasin ne media, filloi fondi i Ballkanit Perendimor me qender ne Tirane nderkohe qe vetem sot u deklarua fillimi i punes ne ministerialin e Bledit. Drejtor i kesaj zyre ne Tirane nje pinjoll i regjimit komunist, Gjergj Murra. Per Edvin Kristaq Ramen kriter themelor eshte origjina nga blloku i baballarve te tij”

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje