Korçë, tre persona sulmojnë me thikë 54 vjeçarin, shpallen në kërkim

Foto Ilustruese

Tre persona kanë sulmuar me sende të forta një tjetër. Ngjarja e rënde ka mdodhur sot në qytetin e Korçës.

Njoftimi i policise

Më datë 06.09.2017, jemi njoftuar se në fshatin Belorta, në rrugë, është plagosur lehtë me mjete të mprehta shtetasi R.D, rreth 54 vjeç, banues në Korçë”, thuhet në njoftimin e policisë. Nga të dhënat e para mësohet se shtetasi ndodhet në Spitalin Rajonal të Korçës, jashtë rrezikut për jetën. Nga hetimet paraprake rezulton se autorë të ngjarjes janë tre shtetas, të identifikuar nga ana e Policisë, të cilët pas një konflikti për motive të dobëta, e kanë goditur këtë të fundit në pjesë të ndryshme të trupit. Po punohet për  kapjen e tyre dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje