FOTO/ Vrau ish bashkëshorten, gjykata jep vendimin për Fadil Kasemin

Ndaje

Gjykata ka vendosur që Fadil Kasemi, vrasësi i ish bashkëshortes së tij Fildez Hafizi të qëndrojë në burg deri në përfundim të hetimeve. Masa e sigurisë “arrest me burg” e dhënë nga Gjykata e Krimeve të Rënda në Tiranë është në përputhje me kërkesën e Prokurorisë, që e akuzon 53-vjeçarin për veprat penale: Vrasje për shkak të lidhjeve familjare, armëmbajtje pa leje dhe rrëmbim personi. Fadil Kasemi ka heshtur në gjykatë dhe nuk ka shfaqur pendesë për krimin.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje