Dasmat e vipave në seri, Enca na surprizon me martesën e saj

Ndaje

Pas gjithë këtyre ceremonive të mrekullueshme të vipave tanë, ka qenë këngëtarja Enca ajo që ka surprizuar. Ajo ka postuar nje foto qe ka lënë të vihen në pikëpyetje shumë gjëra.

“Me gjithë këto dasma që po ndodhin, kam filluar të mendoj për timen. E dini çfarë? Askush s’do ta dijë kur të martohem unë dhe se ku do martohem. Ndoshta tashmë jam e martuar dhe ju s’e dini”, shkruan ajo.

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje