Sarandë, tmerrohen banorët, 10 të shtëna me armë, 2 të plagosur rëndë

Ndaje

Dy persona dyshohet se kanë përfunduar të plagosur rëndë pas një përplasje me armë. Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Sarandë.  Sipas informacioneve njëri nga te plagosurit është dërguar në Spitalin e Traumës në Tiranë. Burkmet tregojnë se rreth 10 të shtëna me arme,  pranë hotel Butrintit kanë alarmuar qytetarët. Policia ka rrethuar vendin e ngjarjes dhe vazhdojne hetimet. 

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje